0 536 067 00 61

Kurumsal

Asil Galvaniz İbrahim Karaca  tarafından  kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışına iş yapan firmaların her türlü galvaniz işlerini yapan firmamız, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Malzeme Kabulü: Galvanizlenmek üzere firmamıza gelen ürünler galvaniz operasyonlarına uygunluğu kontrol edilir (ürün ebadı, boya, kaynak artıkları vb.). Uygunsuzluklar firma yetkilisi ile görüşülerek ortak çözüm bulunur (çinko akışını sağlamak için malzemeler üzerinde delik açılması, boyaların temizlenmesi vb.)

Malzemelerin Askılanması: Ürünler için galvanizleme işlemine uygun olacak askılama türü belirlenir.

Yağ Alma: Ürünler alkali banyoya daldırılarak malzeme üzerinde olabilecek yağ veya kimyasal artıklar temizlenir. Banyoda tutma süresi malzeme yüzeyinin temizliğine bağlı olarak değişir.

Asitte Yüzey Temizleme: Ürünler %18lik konsantrasyona sahip HCL asit banyolarına daldırılarak malzeme üzerindeki pas temizleninceye kadar bekletilir. Ürün yüzeyinde pas olmasa bile yüzeyin galvaniz için aktifleşmesi için asit banyolarında tutulması şarttır.

Durulama: Asit banyosundan çıkan ürünler su banyosuna daldırılarak temizlenir.

Flaks Kaplama : Durulanan ürünler ergimiş çinkonun ürün yüzeyine yapışması için 50-70 C sıcaklıkta %30 NH4CI-ZN CI2′ den oluşan flaks banyosuna daldırılır.

Galvanizleme: Yüzeyi temizlenmiş ve flaks kaplanmış ürünler 445-465 C sıcaklıkta ergimiş çinko banyosuna daldırılarak kaplanır. Galvaniz ocağından çıkarılan deforme olabilecek ürünler havada soğutulur diğer ürünler su banyosunda soğutulur.

Bakım ve Kontrol: Galvaniz kaplanan ürünlerin kaplama kalınlıkları dijital mikrometre ile ölçülür. Kaplama hataları olan ürünler tamir edilir veya yeniden kaplanır. Çinko akıntıları eğe ile temizlenir.

İstifleme ve Sevkiyat: Kontrolü ve bakımı yapılan ürünler yüklemeye uygun olacak şekilde istiflenir ve araçlara yüklenerek firmalara sevk edilir.

Konya Asil Galvaniz

Asil Galvaniz, Konya galvaniz, metal kaplama ve metal yüzey işlem firmasıdır. Konya galvaniz boru, Konya galvaniz profil, Konya galvaniz kaplama konusunda uzman olan firmamız, üretim, kalite, geri dönüşüm ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Asil Galvaniz, kalite kontrol süreçleri sayesinde, müşterilerine her zaman mükemmel sonuçlar garanti eder. Google’da Konya galvaniz, Konya galvaniz boru, Konya galvaniz profil, Konya galvaniz kaplama ve Konya galvanizle alakalı içeriklere firmamız aracılığıyla benzersiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Destek

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Kapıda Ödeme Koşulları

Teslimat ve İade Koşulları

Kargo Takibi

Ödeme ve Teslimat

Havale Bilgileri

Sipariş Takibi

Kurumsal

Hakkımızda

Toptan Sipariş

Üretim

Neler Yaparız?

Müşteri Hizmetleri

Üyelik

İletişim

Alışveriş

Whatsapp Ürün Sorgula